ELEGANTIŠKAS BĖGELIS SU INDIVIDUALIU DIZAINU

Reguliuojamos šviesos “MOVE IT 10” bėgeliai yra ypač ploni: jų plotis svyruoja nuo 10 iki daugiausia 29 mm (apvalios ir stačiakampės versijos). Dėl individualaus išdėstymo, įvairių jungčių ir praktiškų adapterių “XAL” gamintojo “MOVE IT 10” yra tinkamas pasirinkimas interjero dizainui, kai reikia subtilios išvaizdos ir maksimalios laisvės. Nuo harmoningų kreivių iki tikslių kampų – bėgelis suteikia laisvę projektuojant apšvietimą, nes galimi 5 montavimo tipai, jis gali būti juodos, baltos ir chromuotos spalvos.

SPALVŲ ĮVAIROVĖ

Bėgelius galima rinktis juodos ir baltos spalvų, todėl jie yra santūriai elegantiški. Apvalūs bėgeliai papildomai tiekiami chromuoti. Šviestuvus galima rinktis iš madingų rožinės, chromo, metalo, šlifuoto aliuminio ir šlifuoto žalvario spalvų.

SUKURTI INDIVIDUALŲ IŠPLANAVIMĄ

Leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui ir išdėliokite “MOVE IT 10” pagal savo norą. Specialūs kreivių ir kampų elementai leidžia sujungti tiesius takelius ir suformuoti harmoningas kreives arba tikslius kampus. Kadangi visi elementai dera tarpusavyje, galite susikonfigūruoti idealią individualią sistemą.

NAUJA KŪRYBINĖ LAISVĖ

Didelis skirtingų jungčių pasirinkimas – L, T, X formos – suteikia dar daugiau lankstumo. Naudojant “Flex” jungtį taip pat galima įgyvendinti skirtingų kampų stogo nuolydžius. Naudojant “Level Connector”, dabar galima mechaniškai ir elektriškai sujungti du vienas ant kito esančius bėgelius. Taip atsiranda naujų taikymo galimybių.

TVIRTINIMO PASIRINKIMAI

Priklausomai nuo pageidaujamos išvaizdos ir įrengimo, 48 V bėgelių sistema gali būti montuojama be apdailos, įleistinė, paviršinė, pakabinama arba stulpinė, montuojama nuo sienos iki sienos arba nuo grindų iki sienos. Tiek apvalios, tiek kvadratinės formos bėgeliai atveria lanksčias pritaikymo galimybes. Bėgelių skersmuo yra tik 29 mm, todėl jie atrodo nedideli ir elegantiški. Daugelyje įdėklų galima pasirinkti lygų adapterį, kad lubos atrodytų vizualiai tolygiai.

Uždaryti
Uždaryti
Cart (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.