VAKARAS SU “LUNA”

Atmosfera sukuria patirtį, o patirtis tampa nepamirštamais prisiminimais. Tokias akimirkas sukuria “Occhio” šviestuvų serija “Luna”. Įkvėpimo šaltinis kuriant “Luna” dizainą buvo mėnulis. Atrodo, kad “Occhio” ugnies kamuolys plūduriuoja veidrodinio stiklo sferoje ir suteikia jums tobulą šviesą bet kokiai atmosferai.

“Luna” siūlo ne tik puikią šviesą, bet ir neprilygstamą lankstumą kuriant aplinką. Dėl “valdymo be prisilietimų” “Luna” sukuria gilią, jausmingą patirtį.

“Luna” – tai vientisa technologijų ir dizaino integracija. Taip sukuriama estetinė patirtis ir novatoriškos funkcijos. Kartu su “Occhio air” “Luna” šviestuvas atveria neprilygstamas galimybes. Reguliuokite ryškumą, kurkite skirtingus šviesos scenarijus arba valdykite kelis šviestuvus vienu metu naudodami “Occhio air” programėlę arba valdiklį.

MAGIŠKA. STILINGA. ŽAISMINGA.

“Luna sospeso” pakabinami šviestuvai yra trijų skirtingų dydžių. Šviestuvai gali būti grupuojami atskirai arba konfigūruojami kaip grupės sprendimas su trimis arba penkiais šviestuvais, skirtais tiek apvaliems, tiek pailgiems stalams.

Sukursite malonią atmosferą savo erdvėje naudodami “Luna sospeso”.

Uždaryti
Uždaryti
Cart (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.