“Plusminus” išskirtinumas – medžiaginė juosta/diržas, sukurtas siekiant “išlaisvinti šviesą nuo architektūros”, jungiant įvairius šviestuvus keliose patalpose iš vieno sujungimo taško. Papildomi pakabinimo priedai, tokie kaip sieniniai tvirtinimo elementai, atsvarai, metalinės sijos ir tensorinės vielos, suteikia dizaineriams visišką laisvę kurti gravitacijos nepaisančias kompozicijas.

Rinkdamiesi iš daugybės šviestuvų su įvairiais šviesos efektais, “Plusminus” suteikia begalę galimybių kurti skirtingą atmosferą. Dėl beribio juostos pritaikomumo šviestuvus galima kabinti skirtinguose aukščiuose, jungti į horizontalią eilę, užkabinti ant metalinės juostos arba naudoti kaip vertikalias erdvės pertvaras.

Instaliacijos nuo sienos iki sienos kabo subtilioje pusiausvyroje dėl beveik nematomos vielos, ant kurios šviestuvai kabo iš pažiūros neįmanomose padėtyse.

Laidas tęsiasi nuo diržo iki sienos ar lubų, tyliai užbaigdamas dizainą ir suteikdamas stebuklingą plūduriuojančio ore šviestuvo vaizdą.

Keldamas arba nuleisdamas diržą, trosas sukuria skirtingus įtempimo laipsnius, todėl galima sukurti begalę konfigūracijų ir pritaikyti bet kokio tipo architektūrai.

Uždaryti
Uždaryti
Cart (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.